Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Matyasik – Feluś

BONA ARTIS

Siedziba:

ul. Batorego 19/3a,

31-135 Kraków

telefon: 12 307 14 04

 

Kancelaria Bona Artis zapewnia kompleksową obsługę prawną dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Najwyższą jakość świadczonych przez nas usług gwarantuje Zespół Kancelarii składający się z doświadczonych prawników z uprawnieniami radcy prawnego i adwokata.

 

Kancelaria Bona Artis specjalizuje się przede wszystkich w prowadzeniu postępowań upadłościowych osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Nasz zespół swoją wiedzą, doświadczeniem oraz zaangażowaniem dzieli się na co dzień z klientami poprzez prowadzenie bloga o upadłości konsumenckiej. W związku z licznymi sukcesami w tym zakresie cieszymy się również zadowoleniem klientów, którzy pomyślnie przeszli przez procedurę oddłużeniową.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Bona Artis Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Matyasik-Feluś z siedzibą w Krakowie, przy ul. Batorego 19/3a, 31-135 Kraków, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP 9441743002, REGON 356541390,. Korzystając z formularza kontaktowego przekazujesz swoje dane osobowe, podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla skorzystania z formularza. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych znajdują się: Polityce prywatności.

 

Poznaj blog dotyczący

upadłości konsumenckiej

Mam prawo

do zachowku

Szukasz informacji o prawie spadkowym? Na naszym blogu “Mam prawo do zachowku” znajdziesz wszystko co najważniejsze!

Call Now Button