Nierzadko zdarzają się w życiu sytuacje, w których oczekujemy doradztwa prawnego i poszukujemy profesjonalistów, którzy pomogą nam rozwiązać kwestie sporne czy będą nas reprezentować w sądzie. Kancelaria Bona Artis odpowiada na te potrzeby, oferując kompleksową obsługę prawną. Prawo cywilne w Krakowie to jedna z dziedzin, którą się zajmujemy. Reprezentujemy Klienta w cywilnych sporach sądowych, przygotowujemy umowy z zakresu tej dziedziny prawa. Możemy pochwalić się wysoką skutecznością, o czym świadczą liczne wygrane sprawy oraz zadowolenie Klientów, zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Czym się zajmujemy?

W ramach naszej działalności prowadzimy sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie – wypadki komunikacyjne, ochrona dóbr osobistych, błąd w sztuce medycznej czy uzyskanie renty uzupełniającej. Windykacja należności, pomoc w wyborze sposobu zabezpieczenia wierzytelności to nasza specjalność, dlatego obsługa prawna – prawo cywilne w Krakowie kierujemy do wszystkich osób, które poszukują profesjonalnych porad oraz zaangażowania. Prawnicy z kancelarii Bona Artis każdą sprawę traktują indywidualnie i jednostkowo, co pozwala dobrać odpowiednią metodę postępowania i ułatwia szukanie optymalnych rozwiązań problemów prawnych.

Profesjonalne i rzetelne podejście

Kancelaria Bona Artis świadczy kompleksowe usługi z różnych dziedzin prawa – cywilnego, budowlanego, administracyjnego, rodzinnego i opiekuńczego. Zaangażowanie prawników przejawia się również w innym aspekcie – stale rozwijają swoje umiejętności, szkolą się i śledzą wszystkie nowelizacje ustaw, co pozwala im spojrzeć całościowo na każdą sprawę. W ten sposób wspólnie z Klientem opracowujemy odpowiednią linię obrony lub oskarżenia. Skuteczność naszych działań została potwierdzona licznymi zwyciężonymi sprawami – z tytułu rękojmii, windykacji należności, spraw o zapłatę czy wielu innych, nie tylko z zakresu prawa cywilnego w Krakowie. Obsługa prawna na najwyższym poziomie – tym zajmują się nasi specjaliści, którzy pozostają do Państwa dyspozycji.

W zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego Kancelaria Bona Artis świadczy na rzecz Klientów następujące usługi prawne m.in.

– reprezentowanie Klienta w cywilnych sporach sądowych,
– przygotowania umów z zakresu prawa cywilnego,
– prowadzenie spraw o odszkodowanie i zadośćuczynienie m.in. za wypadki komunikacyjne, ochronę dóbr osobistych, błąd w sztuce medycznej, wyrządzenie szkody czynem niedozwolonym oraz uzyskanie renty uzupełniającej,
– prowadzenie spraw o zasiedzenie własności nieruchomości,
– prowadzenie spraw z zakresu ksiąg wieczystych i hipoteki,
– sprawy z zakresu najmu lokali,
– sprawy z zakresu zniesienia współwłasności,
– sprawy o zapłatę,
– windykację należności,
– pomoc w wyborze sposobu zabezpieczenia wierzytelności,
– sprawy z tytułu rękojmi,
– sprawy o roszczenia wynikające w umowy sprzedaży,
– sprawy dotyczące umowy darowizny m.in. odwołanie darowizny z tytułu rażącej niewdzięczności,

oraz wszelkie inne sprawy z zakresu prawa cywilnego.

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia prawnego, zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią:

telefon: 12 307 14 04
formularz kontaktowy

Call Now Button