W kwestiach prawnych najlepiej zaufać specjalistom. Osobom, które znają wszystkie przepisy i wiedzą, jak zastosować je w życiu. Jakakolwiek sprawa powinna być prowadzona przez profesjonalistę. Osoby doświadczone i zaangażowane, a takich zrzesza kancelaria Bona Artis. Kładziemy nacisk przede wszystkim na wykształcenie, dlatego spośród wielu kandydatów wybraliśmy tych, którzy ukończyli studia z dobrymi wynikami i wciąż mają chęć poszerzania swojej wiedzy w zakresie obsługi prawnej. Prawo administracyjne w Krakowie to jedna z dziedzin, którą się zajmujemy obok prawa nieruchomości, budowlanego, umów handlowych czy innych zakresów, w jakich się specjalizujemy.

Kompleksowa obsługa prawna

Zajmujemy się pełną obsługą prawną w zakresie prawa administracyjnego w Krakowie. Sporządzamy wnioski w sprawach dotyczących tej dziedziny, naszą specjalnością są również odwołania od decyzji organów administracyjnych, przygotowujemy również skargi do sądów administracyjnych na decyzje ostateczne. Oferujemy również reprezentowanie Klientów przed sądami i organami administracyjnymi, gwarantując wysoką skuteczność podejmowanych przez nas działań. Niekiedy zdarzają się sytuacje, w których decyzje administracyjne są nieprawidłowe. Jeśli zajdzie taka okoliczność, służymy pomocą i obsługą prawną. Prawo administracyjne w Krakowie powinno być reprezentowane przez doświadczonych prawników. Kancelaria Bona Artis z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

Liderzy na polskim rynku

W ramach naszych usług oferujemy także pomoc w sprawach związanych z nabyciem obywatelstwa polskiego czy wydalenia obcokrajowców z terytorium RP. Wykup lokali mieszkalnych, egzekwowanie praw lokatorów czy ich ochrona to nasza specjalność, w której jesteśmy liderami. Obsługa prawna – prawo administracyjne w Krakowie to również egzekwowanie należności czynszowych wobec spółdzielni czy wspólnot mieszkaniowych. Bona Artis zrzesza grupę profesjonalnych. Zaangażowanych prawników, którzy do każdej sprawy podchodzą indywidualnie, starając się znaleźć jak najskuteczniejsze rozwiązanie. Dzięki temu uzyskujemy dużą skuteczność, która przekłada się na dobro Klienta.

Kancelaria Bona Artis świadczy obsługę w zakresie reprezentowania klientów w postępowaniach administracyjnych oraz sądowo administracyjnych. W zakresie prawa administracyjnego udzielamy kompleksowych porad prawnych oraz prowadzimy:

1. Postępowania administracyjne i sądowo administracyjne:

– sporządzamy wnioski w sprawach administracyjnych,
– sporządzamy odwołania od decyzji organów administracyjnych,
– przygotowujemy skargi do sądów administracyjnych na decyzje ostateczne,
– reprezentujemy Klientów przed organami administracyjnymi we wszystkich instancjach,
– reprezentujemy Klientów przed sądami administracyjnymi we wszystkich instancjach.

2. Sprawy związane z wydaniem nieprawidłowej decyzji administracyjnej i przygotowujemy:

– wnioski o zmianę lub sprostowanie decyzji administracyjnej,
– wnioski o wznowienie postępowania.

3. Sprawy dotyczące cudzoziemców w tym zakresie prowadzimy:

– sprawy związane z nabyciem obywatelstwa polskiego,
– wydawania zgody na pobyt tolerowany na terytorium RP,
– wydalenia obcokrajowców z terytorium RP.

4. Sprawy z zakresu prawa mieszkaniowego i spółdzielczego nasze usługi w tej materii obejmują sprawy:

– wykupu lokali mieszkalnych,
– egzekwowania praw lokatorów,
– ochronę praw lokatorów,
– egzekwowania należności czynszowych wobec spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
– sporządzanie pozwów o eksmisję.

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia prawnego, zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią:

telefon: 12 307 14 04
formularz kontaktowy

Call Now Button