Jak zmienia się życie po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej?

Jak zmienia się życie po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej?

Dziś zapraszamy Państwa do zapoznania się z historią naszej Klientki. Dlaczego warto skorzystać z upadłości konsumenckiej i jak zmienia się życie po jej ogłoszeniu?

Po ogłoszeniu upadłości zmieniło się całe moje życie. Najważniejsze to odzyskałam pewność siebie i wiarę, że w końcu wszystko się ułoży. Oczywiście nie stało się to od razu i bez pomocy specjalistów, ale przestałam czuć się gorsza i pozwalać sobą pomiatać.

Na wniosek o ogłoszenie upadłości czekałam  3 miesiące. Dla jednych to krótko dla mnie to była wieczność. Po 5 latach byłam bardzo zmęczona psychicznie telefonami, listami od komorników, firm windykacyjnych. Bałam się każdego dnia. Wiedziałam, ze nie jestem wstanie spłacić zadłużenia, chodź bardzo chciałam. Tak bardzo chciałam aby ten koszmar się skończył. Czasami marzyłam, że zasypiam i już nigdy się nie budzę. I wtedy dostałam wiadomość na którą tak bardzo czekałam, orzeczenie o upadłości. Czytałam je chyba ze 100 razy. Raz płakałam raz się śmiałam. Radość jakiej nie jestem wstanie opisać.

Weszłam w 2 etap postępowania. Od tej pory Syndyk kontaktował się z wierzycielami. A ja odzyskałam spokój. Komornicy, firmy windykacyjne przestały mnie zastrasza, wydzwaniać. Zaczęłam uczyć się normalnie żyć po 5 latach, zaczęłam się znowu uśmiechać i chciałam walczyć o siebie. W trakcie 2 etapu straciłam pracę, z powodu likwidacji zakładu pracy. Znalazłam nowe zatrudnienie i niestety okazało się że jest to firma gdzie właściciel nie traktował dobrze pracowników. Zaczęłam po półtora miesiąca szukać pracy, gdzie bez ogłoszonej upadłości bym tego nie zrobiła. Poszłam na rozmowę z podniesiona głową i pewnością siebie. Dostałam pracę! Dało mi to dużo radości, bo nie musiałam już zgadzać się na złe traktowanie bo mam długi i gdzie znajdę zatrudnienie. Kto mi zaufa, bo przecież jestem ta gorsza, nieporadna życiowo, bo komornik się odezwie do pracodawcy, albo w pracy wyjdzie że mam problemy finansowe.

Teraz z perspektywy czasu, każdemu kto nie radzi sobie z długami mogę powiedzieć żeby nie zwlekał, tak jak ja ze złożeniem wniosku o upadłość. Nie bał się całego procesu i skorzystał z opieki profesjonalnej kancelarii, która uważam, że jest niezbędna w trakcie całego procesu. Daje poczucie bezpieczeństwa, kiedy psychicznie człowiek jest zniszczony i nie ma siły na nic, bo całe życie mu się zawaliło. Ja osobiście skorzystałam z Kancelarii Bona Artis. I do końca życia będę wdzięczna Paniom Mecenas za nowe życie za opiekę i fachową pomoc. DZIĘKUJE.

Dla mnie Upadłość Konsumencka to drugie życie, druga szansa z której warto skorzystać.

Jeśli są Państwo zainteresowani całkowitym oddłużeniem i przeprowadzeniem upadłości konsumenckiej, zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią:

telefon: 12 307 14 04
email: matyasik@kancelaria-bonaartis.pl

Call Now Button