Kancelaria upadłościowa – jak wybrać dobrą kancelarię?

Kancelaria upadłościowa – jak wybrać dobrą kancelarię?

Na wstępie należy podkreślić, że żeby skutecznie przeprowadzić procedurę upadłościową nie wystarczy samo złożenie wniosku. Wiele zadłużonych osób zadaje sobie pytanie jak przeprowadzić proces upadłości konsumenckiej i wybrać dobrą kancelarię?

W wyborze kancelarii do skutecznego przeprowadzenia sprawy upadłościowej należy kierować się przede wszystkim doświadczeniem prawników z zakresu spraw upadłościowych. Skuteczne przeprowadzenie postępowania upadłościowego zależy przede wszystkim od wiedzy i praktycznego doświadczenia. W postępowaniu upadłościowym należy przeprowadzić szereg czynności przed syndykiem masy upadłości oraz Sędzią Komisarzem. W toku postępowania odbywają się również rozprawy sądowe.

Postępowanie upadłościowe składa się z kilku etapów: Etapy postępowania w upadłości konsumenckiej

Bardzo często od wiedzy i doświadczenia prawników zależy jego korzystne zakończenia dla dłużnika – umorzeniem wierzytelności bez planu spłaty. Oczywiście w wyborze kancelarii warto również kierować się rekomendacjami Klientów, którzy przeszli już procedurę oddłużania:

,,Kancelaria BONA ARTIS sprawy powierzone prowadzi bardzo rzeczowo i z wielkim zaangażowaniem. Kancelaria specjalizuje się w sprawach upadłości konsumenckiej. Ogromna wiedza, doświadczenie i wysokie kompetencje Pracowników kancelarii oraz życzliwość i delikatność w stosunku do klienta sprawiły, że jestem im ogromnie wdzięczny, Szczerze polecam kancelarię Pani Magdaleny Matyasik-Feluś. Jest osobą godną zaufania. W sposób rzetelny i z klasą poprowadziła moją sprawę, Profesjonalna Kancelaria, którą szczerze polecam, Powierzone zadania były realizowane terminowo, profesjonalnie, z pełną odpowiedzialnością i starannością. W związku z tym rekomendujemy współpracę ze wskazaną Kancelarią. Skuteczni! W końcu mogę spać spokojnie bez obaw że komornik będzie mnie nachodził w domu Polecam z czystym sercem”. Rafał B.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z opiniami naszych Klientów oraz kontaktu z nami. Życzmy samych dobrych decyzji w wyborze kancelarii obsługującej sprawy o upadłość konsumencką oraz pomyślnego przeprowadzenie procedury oddłużenia.

Jeśli są Państwo zainteresowani całkowitym oddłużeniem i przeprowadzeniem upadłości konsumenckiej, zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią:

telefon: 12 307 14 04
email: matyasik@kancelaria-bonaartis.pl

Call Now Button