Upadłość konsumencka z perspektywy prawnika – wywiad z Magdaleną Matyasik-Feluś

Upadłość konsumencka z perspektywy prawnika – wywiad z Magdaleną Matyasik-Feluś

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że radca prawny Magdalena Matyasik-Feluś, nasza specjalistka w dziedzinie upadłości konsumenckiej, została zaproszona do udzielenia wywiadu dla portalu Kobieta w Krakowie.

Nasze wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza w obszarze upadłości konsumenckiej, jest zauważalna i ceniona nie tylko przez naszych klientów, ale także przez media. W wywiadzie nasza ekspertka opowiada o kluczowych aspektach upadłości konsumenckiej, omawiając zawiłości prawne oraz udzielając praktycznych rad, jak radzić sobie z tym procesem.

Zachęcamy do lektury – jest to doskonała okazja, by zgłębić temat upadłości konsumenckiej z perspektywy prawnika z wieloletnim doświadczeniem. Z pewnością każdy znajdzie w tym wywiadzie coś dla siebie – zarówno osoby, które borykają się z problemem upadłości, jak i te, które pragną poszerzyć swoją wiedzę o polskim prawie.

Wywiad znajdą Państwo tutaj: Druga szansa w życiu finansowym: Upadłość konsumencka z perspektywy prawnika

Należy podkreślić, że to nie jest pierwszy raz, gdy eksperci z naszej Kancelarii mają okazję dzielić się swoją wiedzą z mediami. Gabriela Kamińska, prawnik zajmująca się upadłością konsumencką, udzieliła obszernego wywiadu na temat regulacji prawnych dla tygodnika Newsweek. Ten wywiad, pełen istotnych informacji i przemyśleń, dostępny jest pod linkiem: Jak wyjść ze spirali długów? Dłużnicy często wybierają nieskuteczne strategie

Cieszymy się, że możemy dzielić się naszą wiedzą z jeszcze szerszym gronem odbiorców. Mamy nadzieję, że te rozmowy pomogą Wam lepiej zrozumieć skomplikowane zagadnienia prawa.

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia prawnego, zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią:

telefon: 12 307 14 04
formularz kontaktowy

Call Now Button