Prawo budowlane to jedna z dziedzin, którymi się zajmujemy w ramach obsługi prawnej. Prawo budowlane w Krakowie jest rozbudowane i niełatwe dla laika, dlatego wymaga konsultacji z osobą doświadczoną i wykwalifikowaną w tym zakresie. Kancelaria Bona Artis zrzesza grupę profesjonalistów. Wykształceni prawnicy stale rozwijają swoje umiejętności i na bieżąco śledzą zmiany w ustawach i przepisy, które wchodzą w życie. Przede wszystkim cechują nas doświadczenie oraz zaangażowanie. Do każdej sprawy podchodzimy jednostkowo, dlatego nie opieramy się na utartych schematach tylko szukamy najbardziej optymalnego rozwiązania dla indywidualnego Klienta czy przedsiębiorstwa.

Czym się zajmujemy?

W ramach obsługi prawnej w zakresie prawa budowlanego w Krakowie przygotowujemy umowy o roboty budowlane i inne dokumenty niezbędne w procesie budowlanym. Prowadzenie procesu budowlanego nie pozostaje wyłącznie w gestii Klienta, ponieważ świadczymy pomoc w tym zakresie, a także w dochodzeniu roszczeń przeciwko deweloperom. Doradzamy, zajmujemy się prowadzeniem różnorodnych spraw sądowych czy egzekucyjnych. Możemy pochwalić się wysoką skutecznością, która przesądza o naszym profesjonalizmie oraz zaangażowaniu. Pomagamy w legalizacji samowoli budowlanej i uzyskaniu zgody na wybudowanie obiektu.

Dla Państwa dobra

Kancelaria Bona Artis może pochwalić się wysoką skutecznością prowadzonych spraw. Liczne wygrane świadczą o profesjonalizmie, specjalistycznej wiedzy oraz zaangażowaniu, dlatego możemy pochwalić się dobrymi wynikami. Obsługa prawna – prawo budowlane w Krakowie to tylko jedna z naszych specjalności, ponieważ obok znajdują się takie dziedziny jak prawo administracyjne, nieruchomości, kontraktów czy korporacyjne. Kompleksowa pomoc prawna to nasza specjalność, dlatego oferujemy ją indywidualnym Klientom, jak i przedsiębiorstwom budowlanym czy innym firmom. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas oraz zmartwienia.

Kancelaria Bona Artis prowadzi kompleksową obsługę deweloperów na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego. Pomagamy w pozyskaniu nieruchomości i uzyskaniu wszystkich niezbędnych pozwoleń na budowę. Kancelaria pomaga w negocjacjach odnośnie ustalenia warunków zabudowy, kontaktach z architektami, zawieraniu umów rezerwacyjnych oraz deweloperskich z Klientami. Kancelaria Bona Artis prowadzi również kompleksową obsługę w zakresie zarządzania nieruchomościami. Na życzenie Klienta jest przygotowywana INDYWIDUALNA oferta obsługi prawnej uwzględniająca specyfikę każdego projektu. Rozwiązania prawne są dostosowywane do potrzeb Klienta.

Kancelaria prowadzi również wszelkie sprawy z zakresu prawa budowlanego dotyczące m.in.:
– umowy o roboty budowlane jak i umowy o dzieło oraz niewykonania jak i nienależytego wykonania umowy,
– dochodzenia od nierzetelnych wykonawców i podwykonawców kar umownych, roszczeń gwarancyjnych, odszkodowawczych oraz roszczeń z tytułu rękojmi za wady rzeczy,
– uzyskania zgody na wybudowanie obiektu,
– pomocy w legalizacji samowoli budowlanej,
– wsparcia w uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie lub w zakresie zmiany sposobu użytkowania.

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia prawnego, zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią:

telefon: 12 307 14 04
formularz kontaktowy

Call Now Button